Restauracja – MENU

Nasza kuchnia to fascynujące miejsce nowych doznań smakowych i ciekawych wariacji, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Oprócz naszej stałej oriańskiej karty – poniżej (względnie stałej, bo sezonowo zmieniają nam się warzywa, owoce 🙂 przygotowujemy dla Was ofertę specjalną! 🙂 Co każde 6 tygodni przedstawiamy menu złożone z kilku wyjątkowych pozycji, zawsze dopasowane do motywu przewodniego danego okresu jako nieodłączny element. Poczujecie pełnię smaku i zatracicie się w klimacie lokalu podczas każdej wizyty w Oria Magic House. I zawsze zadba o Was team naszych zacnych kucharzy, barmanów i kelnerów.

Od 1.06, wyjątkowo na dłużej, bo do końca sezonu letniego, zabieramy Was, drodzy Goście, w kolejną kulinarną podróż 🙂 Wśród barwnych kwiatów i aromatycznych ziół na naszych stołach zagoszczą smakołyki KUCHNI SŁOWIAŃSKIEJ ! Zobaczcie, co przygotowaliśmy 🙂 Taka oferta tylko w ORIA MAGIC HOUSE w Gdańsku!

Autorska karta ORIA MAGIC HOUSE działa dla Was zawsze :), równolegle z tematyczną. Jest więc z czego wybierać! Znajdźcie swój smak 🙂

OFERTA SPECJALNA !!!

AUTORSKA KUCHNIA ORIA MAGIC HOUSE

KARTA ALKOHOLI – CAFE & BAR