Restauracja – MENU

Nasza kuchnia to fascynujące miejsce nowych doznań smakowych i ciekawych wariacji, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Oprócz naszej stałej oriańskiej karty – poniżej (względnie stałej, bo sezonowo zmieniają nam się warzywa, owoce 🙂 przygotowujemy dla Was ofertę specjalną! 🙂 Co każde 6 tygodni przedstawiamy menu złożone z kilku wyjątkowych pozycji, zawsze dopasowane do motywu przewodniego danego okresu jako nieodłączny element. Poczujecie pełnię smaku i zatracicie się w klimacie lokalu podczas każdej wizyty w Oria Magic House. I zawsze zadba o Was team naszych zacnych kucharzy, barmanów i kelnerów.

Od 01.11.2022 do 31.12.2022 zabieramy Was, drodzy Goście, w kolejną kulinarną podróż 🙂 Wśród orientalnych przypraw i aromatów na naszych stołach zagoszczą smakołyki KUCHNI … FARAONÓW ! Zobaczcie, co przygotowaliśmy 🙂 Taka oferta tylko w ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą!!

Autorska karta ORIA MAGIC HOUSE działa dla Was zawsze :), równolegle z tematyczną. Jest więc z czego wybierać! Znajdźcie swój smak 🙂

AUTORSKA KUCHNIA ORIA MAGIC HOUSE

KARTA ALKOHOLI – CAFE & BAR