SPOTKANIA FIRMOWE

ORIA MAGIC HOUSE – MIEJSCE NA SPOTKANIA FIRMOWE W GDAŃSKU

Celem spotkań firmowych jest pogłębienie współpracy pomiędzy pracownikami oraz stworzenie przestrzeni do opracowania nowych pomysłów i planów działania. Wybór odpowiedniego miejsca na spotkanie firmowe jest bardzo ważny — powinno zapewniać komfort oraz swobodę kontaktów, jednocześnie gwarantując wszelkie niezbędne narzędzia i warunki lokalowe właściwe do zaplanowanego przebiegu meetingu. Sprawdź, dlaczego warto zorganizować spotkanie firmowe w Oria Magic House Gdańsk w Gdańsku!

Cele spotkania firmowego

Spotkanie firmowe znacząco różni się od imprez integracyjnych. Jest zdecydowanie bardziej formalne i ściśle związane z działalnością biznesową. Może mieć charakter kierowniczy, szkoleniowy czy projektowy. Ważne jest, aby ściśle określić cel spotkania, ponieważ zdecydowanie poprawi to jego efektywność. Jest to niezwykle istotne, aby uczestnicy nie mieli wrażenia, że spotkanie jest stratą czasu, który mogliby poświęcić na wykonywanie swoich bieżących obowiązków.

Jak zaplanować spotkanie firmowe?

Poza wcześniej wspomnianą koniecznością określenia przewodniego tematu i celu spotkania, duże znaczenie ma także starannie opracowana agenda, zawierająca tematy wymagające omówienia i przeznaczony czas. Należy pamiętać, że jeśli poszczególne części spotkania będą zbyt długie, spadnie poziom zaangażowania uczestników. Warto zaplanować co kilkadziesiąt minut przerwy — dzięki serwisowi kawowemu Oria Magic House w ich czasie pracownicy nie tylko będą mieli możliwość przekąsić coś pysznego i wypić ciepły napój, ale również w bardziej swobodnej atmosferze podyskutować na poruszane wcześniej tematy. Jeśli do omówienia jest dużo kwestii, warto podzielić spotkanie firmowe na bloki. W OMH dostosujemy się do Waszych planów, w czasie dłuższych spotkań serwując posiłki o ustalonych godzinach.

Dlaczego warto wybrać OMH w Gdańsku?

Oria Magic House Gdańsk może zaoferować nie tylko komfortowe warunki na spotkanie firmowe, takie jak wygodna sala konferencyjna czy duża dostępność miejsc parkingowych, ale również szereg dodatkowych atrakcji. Jeśli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym, łącząc biznesowy meeting z integracją i rozrywką, w naszej ofercie znajdziesz mnóstwo rozwiązań. W OMH.pl znajdziesz restaurację, mini koktajl bar, przestrzeń wypoczynkową w ogrodzie. W zależności od oczekiwań firmy opracujemy indywidualny plan wydarzenia — zachęcamy do skorzystania z oferty OMH Gdańsk!

Scena, oświetlenie, nagłośnienie, monitory, otwarta kuchnia, wygodne miejsca siedzące, mnóstwo ciepłych barw przełamujących nieco postindustrialny klimat i profesjonalny Oria Team tworzą znakomitą przestrzeń do organizacji eventów i warsztatów z przeróżnych dziedzin 🙂 – kulinaria, magicy, podróżnicy, lekcje tańca, wernisaże, recitale i wiele więcej 🙂

Przestrzeń Oria Magic House jest otwarta i dynamiczna. Jeśli tylko masz ochotę albo potrzebę zorganizujemy dla Ciebie

  • imprezy okolicznościowe
  • eventy firmowe
  • imprezy integracyjne
  • pokazy
  • warsztaty
  • konferencje

MAMY DOŚWIADCZENIE
Restauracja Oria Magic House Gdańsk sukcesywnie zapisuje się w eventowych kartach Trójmiasta. 
Warsztaty kulinarne i taneczne, wystawy malarstwa i rzeźby, imprezy charytatywne – zapraszamy do ARCHIWUM WYDARZEŃ gdzie możecie prześledzić naszą aktywną działalność. Imprezy okolicznościowe, integracyjne i firmowe też stanowią naszą specjalność- relacje z nich to jednak już Wasze prywatne archiwa. Opinie i wrażenia o Oria Magic House można przeczytać na naszej wizytówce Google i w artykułach O NAS.

Skontaktuj się z nami. Zrealizujemy Twoje potrzeby i wspólnie opracujemy Twój event w Oria Magic House Gdańsk 😍